Geplaatst op

Woonminister Keijzer heeft het wetsvoorstel voor huurbevriezing ingetrokken. Dat bekent dat de huren voor sociale woningbouw in 2025 en 2026 toch worden aangepast.

U heeft op 19 april 2025 een brief van ons ontvangen met daarin uw nieuwe huurprijs vanaf 1 juli 2025. Voor meer informatie over de huuraanpassing, kunt u terecht op de pagina ‘Huuraanpassing’.

 Heeft u verder nog vragen over de huuraanpassing? Neem dan contact op met de medewerkers van onze Woonservice.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Nieuwe wooninitiatieven helpen bij het vinden van een passende woning

Het te kort aan woningen in Limburg vraagt om een gezamenlijke aanpak. Alleen bouwen is niet genoeg – ook het slimmer benutten van bestaande woningen is hard nodig. Maasvallei, Servatius en Woonpunt introduceren daarom gezamenlijk twee nieuwe initiatieven die bijdragen aan een betere doorstroming en optimaal gebruik van bestaande woonruimte: de doorstoom naar levensloopbestendige woningen en hospitaverhuur.
Lees meer

Noodfonds energie sluit binnenkort

Het Tijdelijk Noodfonds Energie is er voor huishoudens met een laag inkomen en een hoge energierekening. Het Noodfonds helpt mensen om energieschulden te voorkomen. Doe nu nog de aanvraag. Begin met de situatie check.
Lees meer