Geplaatst op

Gisteren hebben we samen met onze actieve vrijwilligers de koppen bij elkaar gestoken om van elkaar te leren. We hebben het gehad over hoe je het beste kunt samenwerken, wat er komt kijken bij de verschillende taken van een bewonerskracht en hoe we samenredzaamheid creëren in de wijk.

Leon: “Het is geweldig om te zien dat zo'n grote groep vrijwilligers samen komt voor een leerzame avond. Het is niet alleen belangrijk voor Servatius om het gesprek aan te gaan met de bewonerskrachten, het is nog sterker om die verbinding ook bij elkaar te zoeken."

Om nog meer van elkaar te kunnen leren gaan verschillende teams bij elkaar op bezoek. Dat is pas écht samen doen!

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Noodfonds energie sluit binnenkort

Het Tijdelijk Noodfonds Energie is er voor huishoudens met een laag inkomen en een hoge energierekening. Het Noodfonds helpt mensen om energieschulden te voorkomen. Doe nu nog de aanvraag. Begin met de situatie check.
Lees meer

Gesloten met Bevrijdingsdag

Wist u dat wij op Bevrijdingsdag (maandag 5 mei) gesloten zijn? Voor spoedreparaties blijven wij bereikbaar op het nummer 043 - 328 4300. Vanaf dinsdag 6 mei staan wij als vanouds voor u klaar.
Lees meer